All Testimonials

CKS znalazłam szukając kursu języka serbskiego bądź chorwackiego. I był to strzał w dziesiątkę. Zaangażowanie, kontakt z nauczycielami, elastyczność i zwracanie uwagi na potrzeby kursantów – wszystko na piątkę! Mimo pandemii, która zaskoczyła wszystkich, dość szybko udało się wypracować taki system nauki, byśmy mogli wyciągnąć jak najwięcej mimo ograniczeń. Jeśli ktoś ma chęć zacząć przygodę z językiem, kulturą słowiańską to CKS jest idealnym do tego miejscem.

Chorwacja to moja pasja, to moje miejsce na ziemi. Podczas wakacji w Chorwacji często brakowało mi słów aby móc w pełni wyrazić swój zachwyt tym krajem. Postanowiłem to zmienić i poznać język tego bałkańskiego kraju. Stało się to moim marzeniem, które realizuje razem z Centrum Kultury Słowiańskiej. Spotkałem tutaj wspaniałych nauczycieli, którzy w nieszablonowy sposób, z pasją i mega zaangażowaniem przekazują swą wiedzę. Na każde zajęcia czekam z wielką niecierpliwością mając w tyle głowy następne wakacje w… Chorwacji mówiąc po chorwacku. Z pełnym przekonaniem polecam CKS tym wszystkim, którzy kochają Chorwację i Bałkany.

Fajne miejsce. Serdecznie polecam kursy językowe organizowane przez CKS. Elastyczny grafik, otwarci lektorzy i ciekawe propozycje także poza kursem. Świetne miejsce dla zainteresowanych kulturą słowiańską, pasjonatów zakochanych w słowiańszczyźnie.

Korzystam z usług szkoły już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie cenię sobie elastyczność dotyczącą terminów i godzin zajęć on-line, co jest dla mnie bardzo istotne. Kadra jest przesympatyczna, pełna energii i pozytywnie motywuje do nauki 🙂 Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę lub kontynuować naukę języków słowiańskich w szkole!

Bardzo polecam naukę języka chorwackiego w Centrum Kultury Słowiańskiej – zarówno lekcje w grupach, jak i indywidualne kursy wakacyjne oraz warsztaty kulinarne. Zajęcia z p. Anią są zawsze bardzo ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Świetnym rozwiązaniem są zajęcia online. Lektorka skutecznie motywuje do nauki, potrafi też zainteresować chorwacką kulturą, literaturą. Pełen profesjonalizm 🙂

CKS znalazłam szukając kursu języka serbskiego bądź chorwackiego. I był to strzał w dziesiątkę. Zaangażowanie, kontakt z nauczycielami, elastyczność i zwracanie uwagi na potrzeby kursantów - wszystko na piątkę! Mimo pandemii, która zaskoczyła wszystkich, dość szybko udało się wypracować taki system nauki, byśmy mogli wyciągnąć jak najwięcej mimo ograniczeń. Jeśli ktoś ma chęć zacząć przygodę z językiem, kulturą słowiańską to CKS jest idealnym do tego miejscem.

Ania R.

Chorwacja to moja pasja, to moje miejsce na ziemi. Podczas wakacji w Chorwacji często brakowało mi słów aby móc w pełni wyrazić swój zachwyt tym krajem. Postanowiłem to zmienić i poznać język tego bałkańskiego kraju. Stało się to moim marzeniem, które realizuje razem z Centrum Kultury Słowiańskiej. Spotkałem tutaj wspaniałych nauczycieli, którzy w nieszablonowy sposób, z pasją i mega zaangażowaniem przekazują swą wiedzę. Na każde zajęcia czekam z wielką niecierpliwością mając w tyle głowy następne wakacje w... Chorwacji mówiąc po chorwacku. Z pełnym przekonaniem polecam CKS tym wszystkim, którzy kochają Chorwację i Bałkany.

Mirosław S.

Fajne miejsce. Serdecznie polecam kursy językowe organizowane przez CKS. Elastyczny grafik, otwarci lektorzy i ciekawe propozycje także poza kursem. Świetne miejsce dla zainteresowanych kulturą słowiańską, pasjonatów zakochanych w słowiańszczyźnie.

Monika P.

Korzystam z usług szkoły już dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie cenię sobie elastyczność dotyczącą terminów i godzin zajęć on-line, co jest dla mnie bardzo istotne. Kadra jest przesympatyczna, pełna energii i pozytywnie motywuje do nauki :) Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę lub kontynuować naukę języków słowiańskich w szkole!

Magda G.

Bardzo polecam naukę języka chorwackiego w Centrum Kultury Słowiańskiej - zarówno lekcje w grupach, jak i indywidualne kursy wakacyjne oraz warsztaty kulinarne. Zajęcia z p. Anią są zawsze bardzo ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Świetnym rozwiązaniem są zajęcia online. Lektorka skutecznie motywuje do nauki, potrafi też zainteresować chorwacką kulturą, literaturą. Pełen profesjonalizm :)

Weronika G.