Dlaczego warto zapisać się na kurs języka chorwackiego?

Kurs języka chorwackiego w Centrum Kultury Słowiańskiej jest dostępny dla każdego kto chce się uczyć języka chorwackiego lub kontynuować naukę, którą rozpoczął wcześniej. Jeśli lubisz uczyć się w zaciszu domowym, jesteś tak zwanym “samoukiem” to świetną alternatywą będą indywidualne kursy języka chorwackiego, które odbywają się online. Nie wychodząc z domu możesz spełnić swoje ambicje językowe, ucząc się i porządkując już zdobytą wiedzę związana z językiem chorwackim. Dla osób, które wolą naukę w większym gronie (maksymalnie 8 osób), polecamy naukę grupową, która również daje ogromną satysfakcję językową. 

Mając na uwadze rożne preferencje naszych kursantów, jest też możliwość stacjonarnej nauki języka chorwackiego, lekcje odbywają się na ulicy Pięknej w Warszawie.

Czemu warto uczyć się w Centrum Kultury Słowiańskiej?

  • wartość merytoryczna – jest to bardzo ważny argument, który przemawia za wyborem kursu chorwackiego w Centrum Kultury Słowiańskiej. Program i materiały są opracowane przez naszą doświadczoną kadrę lektorską. Praktyka i doświadczenie w nauczaniu dają nam możliwość wdrożenia metodyki podczas, której nauka języka chorwackiego staje się naturalna. 
  • oszczędność czasu podczas zajęć online – dla osób, które decydują się na naukę zdalną, ogromnym plusem jest, fakt, że nie muszą tracić czasu na dojazdy, szukać miejsca parkingowego, wychodzić z domu, szczególnie, gdy na dworze panują minusowe temperatury i często nie mamy ochoty wychodzić na dwór. 
  • bieżące poprawianie struktur gramatycznych i szlifowanie języka chorwackiego – samodzielnie nie zawsze możemy zweryfikować wartość własnych ćwiczeń, postępu w nauce. Lektorzy na bieżąco poprawiają naszą wymowę, tak byewentualne błędy nie utrwaliły się w naszej pamięci.
  •  elastyczny grafik zajęć- w naszej szkole lekcje planowane są według preferencji kursantów. To Ty, ustalasz kiedy chcesz się uczyć – tak byś z powodu lekcji nie musiał zmieniać swoich prywatnych/zawodowych planów. 
  • spójność – kurs języka chorwackiego odbywa się regularnie, jest ustalony dzień i godzina – to bardzo ważne by zachować systematykę. Rozwijasz wszystkie kluczowe umiejętności językowe – mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie w uporządkowany, przemyślany sposób, co sprawia, że nauka jest bardziej efektywna.
  • konwersacje grupowe w języku chorwackim – Aktywny udział w zajęciach da Ci możliwość pokonania blokady językowej. Podczas zajęć grupowych, możesz sprawdzić swoją reakcję, zasób słownictwa i biegłość języka chorwackiego. 
  • interesujące zajęcia – lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w małej grupie, są urozmaicone i ciekawe. To nie są nudne lekcje chorwackiego, to miło spędzony czas z ludźmi, którzy uwielbiają Chorwację i język chorwacki. 
  • motywacja – jesteśmy tu po to by wspierać Cię w spełnianiu ambicji językowych, nasza metodyka jest tak opracowana, by każdy kursant od pierwszych zajęć czuł nasze indywidualne podejście.