Podręczniki

Podręczniki u nas do nabycia:

Chorwacki dla początkujących – podręcznik. Hrvatski za početnike 1 – udžbenik i rječnik (Milvia Gulešić Machata, Dinka Pasini, Marica Čilaš Mikulić, Sanda Lucija Udier) Podręcznik to doskonałe kompendium wiedzy dla osób, które lubią mieć dostęp do wszystkich zagadnień gramatycznych i leksykalnych w jednym miejscu. W poszczególnych rozdziałach są tabele gramatyczne i ramki z frazami, które należy przyswoić – 355 stron, które są przeznaczone dla poziomu A1 oraz A2. Książka zawiera 20 lekcji, w których obejmują cztery kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie. Dodatkowo poszczególne lekcje mają podsumowanie gramatyczne i kulturowe. Książka zawiera również chorwacko-niemiecko-angielsko-hiszpański słowniczek. Do podręcznika można dokupić zeszyt ćwiczeń oraz płytę CD.

Cena regularna  196 zł

Česky krok za krokem 1 to bestseller wśród podręczników do języka czeskiego. Książka przeznaczona jest na kurs czeskiego dla początkujących. Wydanie podręcznika zawiera 24 lekcje obejmujące poziom A1-A2 (początkujący). Podręcznik rozwija wszystkie cztery kompetencje: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. W zestawie jest: podręcznik, 2x CD, dodatek gramatyczny z kluczem oraz zapisem nagrań. Do podręcznika można dodatkowo dokupić zbiory ćwiczeń.

Cena regularna 200 zł

„Język ukraiński dla początkujących” Oksana Baraniwska, Zinkiewicz Tomanek Bożena Książka, dzięki, której możesz przełamać bariery językowe w czasie, gdy w Polsce zamieszkali uchodźcy z objętej wojną Ukrainy. Niezbędna pozycja literacka, dla wszystkich tych, którzy pragną nauczyć się języka naszych wschodnich sąsiadów. Podręcznik jest adresowany do osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem ukraińskim, a chciałyby go poznać. Bardzo ważne jest wprowadzenie, w którym zawarto podstawowe wiadomości dotyczące języka ukraińskiego, następnie 27 lekcji zawiera materiał językowy stopniowo zwiększając poziom trudności – rozpoczynając od rzeczy najprostszych i z biegiem czasu przechodząc do coraz trudniejszych. Liczne teksty i nawiązujące do nich dialogi rozwijają leksykę oraz swobodę mowy. Autorzy Uzupełniają je ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, a także fonetyczne i ortograficzne. Autorzy zadbali o to by do każdej lekcji podać wyrażenia i zwroty występujące w tekście i dialogach, tłumacząc na język polski. Do każdej lekcji dołączono także przysłowia ukraińskie oraz kącik humoru. W książce jest też autorski słownik ukraińsko-polski.

Cena regularna 41 zł

,,Naučimo srpski 1” Jelena Bjelakovic, Isidora; Vojnovic ,,Naučimo srpski 1” jest to podręcznik ze słownictwem serbskim i podstawami gramatyki, umożliwiający rozumienie i przekazywanie podstawowych informacji. Zawiera część gramatyczną, leksykalną, trudniejsze paradygmaty fleksyjne, wybrane zagadnienia składniowe. Podręcznik jest adresowany do osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem serbskim lub znają zaledwie trochę podstaw. Książka zawiera tematy, które rozwija wszystkie cztery kompetencje: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Podręcznik ,,Naučimo srpski 1” przeznaczony jest dla poziomu A1 oraz A2.

Cena regularna 183 zł

Učimo hrvatski 2 – Udžbenik s vježbenicom Vesna Kosovac, Vida Lukić Nowoczesny podręcznik, który zawiera wyselekcjonowane tematy, mające na celu stopniowo i skutecznie rozwinąć zasób słów. Każdy rozdział to oddzielna dziedzina, która ma swoje podsumowanie w postaci słownika. Ponad dwieście stron świetnie dobranego materiału – leksyka i gramatyka na poziomie A2. W komplecie jest zeszyt ćwiczeń oraz płyta CD. Książka zawiera chorwacko-niemiecko-angielsko słowniczek.

Cena regularna 160 zł

Učimo hrvatski 1 – Udžbenik s vježbenicom Vesna Kosovac, Vida Lukić Nowoczesny podręcznik, który zawiera wyselekcjonowane tematy, mające na celu stopniowo i skutecznie nauczyć nas podstaw języka. Każdy rozdział to oddzielna dziedzina, która ma swoje podsumowanie w postaci słownika. Ponad dwieście stron świetnie dobranego materiału – leksyka i gramatyka na poziomie A1. W komplecie jest zeszyt ćwiczeń oraz plyta CD. Książka zawiera chorwacko-niemiecko-angielsko słowniczek.

Cena regularna 160 zł  

Hrvatski za početnike 1 – vježbenica i gramatički pregled Milvia Gulešić Machata, Dinka Pasini, Marica Čilaš Mikulić, Sanda Lucija Udier Jest to Pełnowartościowa publikacja odzwierciedlająca podręcznik, który jest idealnym uzupełnieniem wiedzy. Poszerzenie kompetencji językowych w zakresie rozumienia autentycznego języka poprzez rozwiązywanie ćwiczeń i powtarzanie zagadnień z podręcznika.

Cena regularna 86 zł

W celu zamówienia zapraszamy do kontaktu.