Dlaczego warto zapisać się na kurs języka rosyjskiego?

Marzysz o podróżach? Dzięki nauce języka obcego, możesz częściowo spełnić swoje marzenie. Podczas kursu języka rosyjskiego poznasz inną kulturę, zwyczaje. Dodatkowo, jest to okazja do łatwej komunikacji ze znajomymi z zagranicy. Możliwość rozmowy, bez bariery językowej daje inna jakość poznania drugiej osoby.

Znane przysłowie “co kraj to obyczaj” doskonale odzwierciedla, fakt różnorodności wśród ludzi. Niewielu z nas może pozwolić sobie na podróż dookoła świata, ale zapisując się na kurs językowy, ta wizja staje się bliższa. 

Zapisując się do szkoły językowej ułatwisz sobie naukę, przygotujesz się do zaplanowanych egzaminów. Zanim powstanie grupa, często pytamy naszych przyszłych kursantów jaki typ kursów preferują. Program tworzymy tak, aby materiały mogły być spersonalizowane. 

Zajęcia w szkole językowej dają regularność nauki – lekcje odbywają się co kilka dni, grupa sama decyduje o tym jak często będzie się spotykać. Nasz grafik jest elastyczny. Na zajęciach korzystamy z podręcznika i autorskich materiałów. To nie jest kurs podczas, którego skupiamy się wyłącznie na nauce słówek oraz gramatyki. Kontakt z profesjonalnym lektorem i grupą daje nam możliwość ogólnego obycia z językiem. Nauka poprzez konwersacje, oglądanie filmów, słuchanie wywiadów. Każda lekcja może być inna i uczyć czegoś nowego. 

Język rosyjski jest popularny na świecie, więc jego znjamość otwiera Ci możliwości aplikacji do różnych miejsc pracy.

Ucząc się języka rosyjskiego na zajęciach grupowych poznasz innych uczestników z którymi możesz dzielić swoje pasje.

Po ukończonym kursie każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Share